У Бєлгородській Народній Республіці тривають бої між республіканськими повстанцями і рашистами

  Російські пропагандисттьскі ЗМІ пишуть, що на кордоні Білгородської області триває запеклий бій. Прямого підтвердження інформації наразі немає.

  Промосковська окупаційна адміністрація в Бєлгороді заявила, про те, що ЗСУ атакували територію Бєлгородщини. В свою чергу “Лєгіон Свобода Росії” повідомив, що “Лєгіон і РДК звільнили н.п.Козінка і рухаються у напрямку Грайворона”. Поввідомляється, що, наче, бої ведуться в населених пунктах Козинка, Глотове, Гора-Поділ (територія БєлНР). “Лєгіон «Свобода Росії» заявляє, що продовжує рух Бєлгородщиною.

  Окупаційна влада у Белгородській народній республіці оголосила про ядерну небезпеку. За 4 км від вже звільненого Грайворона є база зберігання ядерної зброї рашистських окупантів. Там розміщені 204 та 240 мм ядерні боєприпаси, повідомляє “Опертивно ЗСУ“.

  Повідомляють, що у селі Замостьє (БєлНР) підіймається стовп диму після гучних вибухів. Також повідомляється про “падіння” гвинтокрила Мі-8. За попередніми даними, він міг “позапланово приземлитись” поблизу населеного пункту Прохоровка.

Бахмут сьогодні – ситуація в місті і навколо нього

 Збройні Сили України та Сили Оборони України НЕ МАЮТЬ жодного стосунку до подій на прикордонному пункті в Белгородській Народній Республіці. А озброєння та техніку на росії можна “вільно купити і в воєнторгє”, – прокоментував події на Бєлгородщині полковник ЗСУ А.Штефан (“Штірліц“). 

  У Головному управлінні розвідки України повідомили, що в Білоруській Народній Республіці проводиться операція зі “створення смуги безпеки” виключно за участі росіян.

  За словами речника президента рфії Пєскова, якого цитують ВСІ російські і прорсійські медіа, Путіну вже відзвітували про “спробу прориву”. Він одразу назвав події в БєлНР “українською диверсією”, мета якої “відвернути увагу від бахмутського напрямку”. Пєсков додав, що російські сили намагаються знищити “українських диверсантів”.

  Рашистський гауляйтер Бєлгородщини пркоментував заявив, що “поводов для панікі нєт”. Але у Бєлгороді, на виїзд із міста, утворилася автомобільна пробка, пишуть і демонструють відеозаписи місцеві пабліки.

  “Україна НЕ МАЄ безпосереднього відношення до подій у Білгородській області”, – написав радник голови ОП України М.Подоляк.

Слідкуємо за розвитком подій.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 453 доба