Часопис війни, 452 доба

 Триває 452 доба війни. Противник продовжує зосереджувати основні зусилля на Куп’янському, Лиманському, Бахмутському, Авдіївському та Мар’їнському напрямках. Загалом, протягом минулої доби, відбулось 53 бойових зіткнення на зазначених ділянках фронту, в епіцентрі бойових дій залишаються Бахмут та Мар’їнка,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

На Куп’янському напрямку противник не припиняє спроб покращити тактичне положення. Минулої доби вів безуспішні наступальні дії в районі Масютівки. Завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Кислівка та Котлярівка.

На Бахмутському напрямку протягом минулої доби противник вів безуспішні наступальні дії також у напрямку Білої Гори. Завдав ракетних ударів в районах Слов’янська, Краматорська, Дружківки та авіаційних ударів в районах населених пунктів Слов’янськ, Дружківка, Бахмут, Іванівське, Біла Гора, Курдюмівка і Торецьк. Тривають бої південніше урочища Ступки та біля Хромового.

Не припиняються бої за місто Бахмут,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ. Прес-секретар Зеленського Никифоров спростував “вільне трактування” слів президента України, що ЗСУ втратили Бахмут. Питання про Бахмут звучало так: – Russians said they have taken Bakhmut. (– Росіяни сказали, що взяли Бахмут.) Відповідь: – I think not. (- Я думаю, що ні).

На Авдіївському напрямку противник провів 1 атаку між Водяним та Первомайським. Рашисти ввели у бій накопичені резерви для штурмів південніше Северного та північніше Опитного. Північніше Красногорівки тривають важкі бої, така ж ситуація і Мар’їнці, але там ситуація не зазнала суттєвих змін.

На Шахтарському напрямку ворог вів безуспішні наступальні дії в районі Новомихайлівки. Водночас, завдав авіаційних ударів в районах населених пунктів Вугледар та Пречистівка. Здійснив обстріли н.п. Парасковіївка, Костянтинівка, Новомихайлівка, Новоукраїнка, Вугледар та Пречистівка.

На Запорізькому та Херсонському напрямках рашисти продовжують знаходяться в обороні. 

Обстріли. Всі безпілотники направлені на Дніпропетровщину вночі – збиті, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Сергій Лисак.

На окупованих територія відбувається примусова паспортизація школярів, повідомили в Луганській ОВА. Піком абсурду є примусова паспортизація школярів. Спочатку їм погрожували не допуском до іспитів у разі відсутності паспорту рф, тепер взагалі запропонували видавати атестати тільки із наявністю цього документа.

І на завершення…

“Новини” від Конашенкова: за вчора рашисти, наче, перехопили керовану авіабомбу США GBU-32, а також цілих 12 ракет Storm Shadow і снарядів HIMARS. 

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 451 доба – тривають бої п’яти напрямках