Часопис війни, 451 доба – тривають бої п’яти напрямках

  Триває 451 доба війни. Противник і надалі зосереджує основні зусилля на Лиманському, Бахмутському, Авдіївському, Мар’їнському та Шахтарському напрямках. Загальна довжина лінії оборони становить 3750 км.

За минулу добу відбулось понад 80 бойових зіткнень на зазначених ділянках фронту, найгарячіші бої велися за Бахмут, Мар’їнку та в районах Авдіївки, Степового і Новомихайлівки,  інформує пресслужба ГШ ЗСУ.

На Лиманському напрямку противник вів безуспішні наступальні дії в районі Білогорівки Луганської області.

На Бахмутському напрямку протягом минулої доби противник вів безуспішні наступальні дії у напрямку населених пунктів Іванівське та Біла Гора. ЗСУ зачистили від рашистів урочище Ступки та продовжують тиснути південніше Іванівського.
  Тривають важкі бої за 1% території міста Бахмут. Терорист і військовий злочинець Прігожин заявляє, що вони не можуть захопити цей 1% міста найближчим часом. бо там дуже багато будинків, які важко за 1 день за допомогою артилерії перетворити на щебінь. Заступник міністра оборони Ганна Маляр повідомила, що ЗСУ утримують позиції біля “літака”. 

На Авдіївському напрямку противник вів наступальні дії у напрямку Новокалинового, Степоврго, Авдіївки та Первомайського, успіху не мав.

На Мар’їнському напрямку підрозділи ЗСУ відбили понад 20 атак противника в районі міста Мар’їнка. В той же час, ворожих обстрілів зазнали Красногорівка, Георгіївка, Мар’їнка, Курахове та Катеринівка.

На Шахтарському напрямку протягом минулої доби ворог здійснив понад 10 безуспішних наступальних дій в районі Новомихайлівки. Водночас, завдав авіаційних ударів в районі населених пунктів Вугледар, Пречистівка та Золота Нива.

На Запорізькому та Херсонському напрямках рашисти продовжують знаходяться в обороні. 

На окупованих територіях рашисти вигадали новий спосіб депортації українського населення. Спочатку, у різний спосіб, населення змушують оформлювати російські паспорти, а потім, “із міркувань безпеки та піклування про російських громадян”, населення депортують на територію рашистської федерації. Про це інформує міський голова Мелітополя Іван Федоров.

Рашисти скаржаться в Раді Безпеки ООН на українську ППО. Представники країни-агресорки в ООН ініціювали скликання засідання Ради Безпеки після того, як українські ППО з американських ЗРК Patriot збили одразу шість “найсучасніших” аналоговнєтних гіперзвукових ракет “Кінжал”, повідомив у Твіттері Сергій Кислиця.

Лінія фронту на 451 добу війни становить 3750 км. Для порівняння:

  • максимальний масштаб радянсько-німецького фронту (станом на листопад 1943 р.) – 6200 км.,
  • ділянки фронту на фронтах Першої Світової війни становили: 480 км – на Заході та 900 км – на Сході.

  Лінія фронту, довжиною в 3750 км, дає можливість оцінити хоробрість та жагу до свободи українців у боротьбі з рашисткими загарбниками. І в цій війні ми неодмінно переможемо та звільнимо всі тимчасово окуповані рашистами території і вийдемо до  кордонів України 1991 року.

НАГАДУЄМО:

Часопис війни, 450 доба – тривають бої за Бахмут