Армія США оприлюднила план великих навчань в Європі

Командування Збройних Сил США в Європі на брифінгу деталізувало інформацію по готуються великим навчань “Defender Europe21”. До них долучиться і Україна.

 

У березні планується початок перекидання особового складу і 1200 одиниць техніки ЗС США в порти 4 європейських країн. До процесу будуть залучені Албанія, Хорватія, Німеччина, Греція та Словенія.

 

У квітні американських військовослужбовців і техніку почнуть приймати аеропорти 12 країн (Албанія, Болгарія, Хорватія, Естонія, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Литва, Північна Македонія, Румунія, Словенія). При цьому в Албанії, Хорватії, Греції, Чорногорії та Словенії будуть розгорнуті п’ять логістичних центрів. У той же час почнеться вивантаження 1000 одиниць американської військової техніки з європейських баз завчасного складування ВС США в Бельгії, Німеччині, Італії та Голландії.

 

Читайте також:

 

 

У травні планується основний етап “Defender Europe 2 021”. В ході нього на єдиному оперативному тлі будуть проведені навчання Immediate Response, Saber Guardian і Swift Response, а також асоційовані з “Defender” навчання “African Lion” і “Steadfast Defender”. В цілому в них братимуть участь понад 30 тисяч військовослужбовців з 26 країн. Навчально-бойові заходи із залученням військ пройдуть на 31 полігоні в 13 європейських країнах (Aлбанія, БіГ, Болгарія, Хорватія, Естонія, Німеччина, Греція, Угорщина, Італія, Косово, Чорногорія, Північна Македонія, Румунія). У той же час на території Естонії, Румунії та Болгарії будуть проведені чотири повітряно-десантні операції за участю 7000 військовослужбовців.

 

З країн, які не є членами НАТО, до навчань залучаються Вірменія, Боснія і Герцеговина, Грузія, Молдова та Україна.

 

Уже в червні буде проведено командно-штабне навчання за участю 2000 військовослужбовців. Після нього почнеться відведення особового складу і техніки ЗС США назад додому.

 

Нагадаємо: