Сили Самооборони Японії приєднаються до військових навчань в Україні

17 березня до Японії у рамках офіційного візиту прибув Міністр оборони України Андрій Таран. Він зустрівся з Міністром оборони Японії Нобуо Кіші та обговорив з ним низку воєнно-політичних та військових питань.Це перший в історії двох країн візит керівника оборонного відомства України в Японію.  Нобуо Кіші підтвердив незмінну позицію Японії, яка поважає незалежність та територіальну цілісність України, і вважає незаконними будь-які спроби змінити ззовні територіальний статус-кво держави.

 

“Ми  розглянули можливість організації обміну досвідом військовослужбовців двох країн, зокрема, Сухопутних військ та Сил Спеціальних операцій. Зрештою, японська сторона підтвердила залучення представників Сил самооборони Японії до багатонаціональних навчань на території України “Сі Бриз-2021” та висловила готовність долучитись до навчань “Спільні зусилля-2021”, – повідомив Андрій Таран.

 

Також міністри підтвердили важливість подальшого розвитку двостороннього оборонного співробітництва на основі Меморандуму між двома Міністерствами щодо співробітництва та обмінів у сфері оборони, обговорили можливості галузей оборонної промисловості обох країн, а також визначили шляхи співпраці в сфері обміну технологіями, товарами військового призначення та подвійного використання.

 

Нагадуємо: