Спортивна мережа посварилася з ветераном (ФОТО)

Мережа спортивних закладів «Малібу» публічно назвала звернення ветерана АТО/ООС «провокацією чужих спецслужб». Слова атовця стосувалися агресивної поведінки тренера, що працює у закладі.

 

Описуючи ситуацію з грубощами щодо одного з учасників бойових дій, засновник мережі клубів «Малібу» Дмитро Чорний заявив, що він вважає цю ситуацію покаранням за лояльне ставлення до учасників бойових дій. Справа в тому, що в закладі діє программа для учасників бойових дій «Спина бійця», яка є платною «тільки у будні дні (вільна картка 200грн замість 500 за місяц!, або 999 грн на рік!) – а по вихідних тисячі хлопців по всій країні, ходять за заняття в тренажерні зали безкоштовно!».

 

Читайте нас також у Телеграмі

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку

 

На думку пана Чорного (орфографія автора збережа), «саме через цю програму ми пройшли дуже багато чого… Й телефонні мінування, й навіть 7 випадків «якоби випадкового» рейдерства в 2019 та отжим державних приміщень у нас у 2020». В той же час, необхідно відзначити, що принаймні частина цих подій співпала у часі з початком активної підтримки власниками мережі «Харків-прайду», тож цілком можливо що деякі з конфліктів пов’язані саме з невдоволенням відвідувачів через підтримку ЛГБТ-руху.

 

 

Все почалося з посту у мережі Фейсбук ветерана Антона Фоміна. Чоловік заявив, що через прохання вимкнути російський реп у залі, на нього накинулися ледь не з кулаками. За словами Антона (орфографія збережена прим. ред. ), якщо ви попросите вимкнути пісню, то «ви зможете значно збагатити свій багаж типових фраз ліцензованого тренера: «ты не знаешь, кто я такой», «ещё раз тронешь колонку и тебе будет плохо», «не нравится тут – п***й на х**» і ще щось типу, що вони не підуть розмовляти на вулицю, бо тоді мені точно «пи**а»».

 

Читайте також:

 

Українці візьмуть участь у змаганнях Warrior Games для ветеранів та військовослужбовців

 

 

Фітнес директор «Малібу» Юлія Коваль у своєму пості у Фейсбуці визнала, що тренер мережі Олександр «став на сторону одного клієнта» (за словами Антона Фоміна, він був «активним учасником конфлікту»). Більше того, Юлія  «вчергове» вибачилася перед ветераном за грубість і порушення правил закладу (клієнти «Малібу» не мають права вмикати свою музику у закладі).

 

 

Більше того, за словами обох учасників конфлікту, тренер Олександр вибачився перед Антоном. Зустрітися особисто, вони на жаль, через побутові питання ветерана не змогли. Проте, на цьому етапі, конфлікт вдалося дещо пригальмувати. Принаймні, за словами Антона, він «вже «відпустив» цю історію.

 

Читайте також:

 

У Харкові пройшли змагання в пам’ять про загиблих героїв війни

 

 

За словами Юлії, у неї також виник конфлікт з користувачами соцмереж і «побратимами» атовці, які дзвонили їй та, висловлювали погрози. «Я не схвалюю і не підтримую особисті образи, погрози та цькування людини» – відповів їй ветеран.

 

 

Проте на цьому все закінчити не вдалося. Наприкінці посту, описуючи поведінку одної з коментаторів, Юлія заявила, що «Чоловік ховається за спиною Жінки і в коментарях киває головою, підтримуючи хейтерів мережі». Це обурило Антона, який відзначив, що «після двох тижнів мовчання Ви виливаєте на мене купу бруду. І тепер незнайомі люди пишуть не надто приємні коментарі та особисті повідомлення». Юлія ж в свою чергу відзначила, що очільникам франшизи клубів доводиться кожного разу пояснювати власникам необхідність програми «Спина бійця» і такі ситуації, на її думку, погіршують ставлення до учасників бойових дій.

 

Читайте також:

 

Харківські ветерани пропонують прогресивну систему відшкодування пільгового проїзду

 

 

Обидва учасники конфлікту відмовилися коментувати цю ситуацію для нас. «Я написала дуже детальний пост і додати до нього мені більше немає чого. Даруйте» – зазначила Юлія Коваль. «Я озвучив свою позицію щодо ситуації на своїй сторінці. Надавати цій історії розголосу бажання зовсім немає, якщо подивитесь коментарі під моїм постом, то зрозумієте чому» – заявив Антон Фомін.

 

Наразі ситуація, що дещо заспокоїлася може вибухнути з новою силою. І тоді ветеран, що захищав Україну на фронті, та спортивна мережа, що допомагає ветеранам, знову почнуть публічний конфлікт, який може закінчити новою хвилею взаємних погроз та ненависті, яка не потрібна обом сторонам.

 

Нагадаємо: