Відбіркова комісія розглянула кандидатури ветеранів війни для участі у змаганнях United States Air Force Trials 2024

  В останні дні минулого року відбулося засідання відбіркової комісії. Комісія розглядала кандидатури ветеранів війни та військовослужбовців для участі у United States Air Force Trials 2024. Воно пройшло під головуванням заступниці Міністра у справах ветеранів України Світлана Кашенець, інформує Мінветеранів.

Заступниця Міністра у справах ветеранів України Світлана Кашенець

  9 січня 2024 року комісія оприлюднить прізвища 30 учасників, які представлятимуть Україну на “United States Air Force Trials” у Лас-Вегасі в березні 2024 року. Українська команда відбирається за комплексним підходом, де враховуються спортивний показник, психологічний стан та соціальний фактор кожного кандидата.

  Змагання “United States Air Force Trials 2024” в Україні організовані спільно з бюджетною установою «Український ветеранський фонд», громадською організацією «Повернись живим!», Центром стратегічних комунікацій «Стратком Україна» та громадською організацією «Ігри Інвіктус Україна». Це змагання дає учасникам унікальну можливість змагатися з ветеранами та військовослужбовцями Повітряних Сил США, обмінюватися досвідом та вміннями.

НАГАДУЄМО: