Фахівці Мінветеранів продовжують модернізувати та наповнювати онлайн-систему для визначення стану психічного здоров’я MARTA

  Онлайн-систему для визначення стану психічного здоров’я MARTA створено, щоб допомоги ветеранам, ветеранкам та їхнім рідним дистанційно, анонімно та без стигматизації пройти тестування своїх потреб у психологічній допомозі, ознайомитися з рекомендаційними матеріалами. Про це інформує Мінветеранів.

  Одним з оновлень діагностичної системи MARTA стали рекомендації, зокрема у категорії “Депресія” https://marta.mva.gov.ua/articles/categories/depresiya. Вони дозволяють підвищити обізнаність тих, хто вирішив пройти самодіагностику чи просто ознайомитись з інформаційними матеріалами та отримати доступні й зрозумілі практичні рекомендації, які не потребують залучення фахівців.

  Рекомендації включають у себе надання конкретних порад і стратегій, які можуть допомогти людям боротись з тими психічними станами, з якими вони стикнулись. Рекомендації також є інструментом для віднаходження ефективних стратегій адаптації до цивільного життя, покращення комунікації з родинами та оточенням, підвищення рівня власної спроможності до дій.

  Психологічна допомога та практичні рекомендації є ключовим елементом системи підтримки Захисників і Захисниць у процесі переходу від військової служби до цивільного життя, що допомагає їм успішно адаптуватися та відновлюватися після бойового досвіду, наголошують фахівці Мінветеранів.

НАГАДУЄМО: