У Львові за декілька днів розпочне роботу новостворений сучасний ветеранський центр

  Напередодні відкриття у Львові сучасного ветеранського центру його відвідали міністерка у справах ветеранів України Юлія Лапутіна разом з міським головою Андрієм Садовим.

  Львівський Центр для ветеранів створено у новому форматі, інформує Мінветеранів. У Центрі надаватимуть послуги з психологічної реабілітації та соціальної адаптації, юридичну та інформаційну допомогу, а також проводитимуть різні соціальні заходи. Тут ветерани й ветеранки не лише замовлятимуть послуги, а й матимуть можливість проводити час з побратимами – спілкуватися, обмінюватися досвідом, обговорити наболіле.

  Ветеранський заклад має спеціальне приміщення для проведення майстер- класів, групи підтримки для дружин ветеранів, пошуку роботи. Крім того, тут є окремо облаштована дитяча кімната, аби ветерани чи дружини військових мали змогу залишати дитину для того, щоб мати можливість замовити ті послуги, яких потребують.

  В одному приміщенні з Центром знаходяться ЦНАП та відділ соціального захисту, що дасть можливість прискорити оформлення багатьох послуг. Також особливістю Львівського Центру по роботі з ветеранами є співпраця із середовищами, які допомагають методично, а також розробляються програми для перекваліфікації та навчання по бізнесу.

  Львівський ветеранський центр зможе щодня приймати від 50 відвідувачів, працюватиме з понеділка по п’ятницю, а при необхідності й у вихідні дні. Особливістю закладу є те, що до його роботи буде залучено персонал із ветеранського середовища, аби забезпечити надання сервісу за принципом “рівний-рівному”.

НАГАДУЄМО: