На вебплатформі е-Ветеран, створено Єдину базу знань для ветеранів війни

  З метою уніфікації освітніх послуг для ветеранів війни та членів сімей ветеранів війни на вебплатформі е-Ветеран, створено Єдину базу знань для ветеранів та їхніх сімей. Про це повідомила пресслужба Міністерства у справах ветеранів України.

  У відомстві зазначили, що на ресурсі можна знайти усі відповіді на нагальні питання щодо послуг з професійної адаптації, підготовки, перепідготовки, підвищення кваліфікації, працевлаштування, які реалізуються в межах бюджетних програм Мінветеранів, Міносвіти, Мінекономіки та Державного центру зайнятості.

  “Також тут можна дізнатись, які є гарантії та пільги для учасників бойових дій, осіб з інвалідністю, членів їх сімей щодо надання послуг з професійної адаптації, повної або часткової оплати навчання за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів, отримання ваучера на навчання (підготовку, перепідготовку, підвищення кваліфікації), грантів для створення або розвитку ветеранського бізнесу тощо”, — додали у Мінветеранів.

  За даними Єдиного державного реєстру ветеранів війни (ЄДРВВ) в Україні станом на вересень 2023 року є 851 068 ветеранів та їхніх родин (з них жінки — 286 036). Прем’єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що на фінансування ветеранських програм у 2024 році буде виділено 14,3 мільярда гривень.

  За прогнозами міністерки у справах ветеранів України Юлії Лапутіної, після війни не менше 10% в українському суспільстві складатимуть ветеранки та ветерани війни.

НАГАДУЄМО: