В КНР переобрали керівництво країни (ДОПОВНЕНО)

  Товариш Сі Цзіньпін був одноголосно обраний головою КНР і головою Центральної військової комісії 10 березня на сесії Всекитайських зборів народних представників (ВЗНП) 14-го скликання. Голосування відбулося на третьому пленарному засіданні першої сесії зборів.

  Товариш Сі Цзіньпін став першим в історії КНР очільником країни, якого обрали на третій термін.

  Товариш Сі Цзіньпін запропонував на розгляд делегатів ВЗНП кандидатуру нового прем’єр-міністра. За результатами голосування делегатів Всекитайських зборів народних представників соратник голови КНР товариша Сі Цзіньпіна товариш Лі Цян був обраний на посаду прем’єр-міністра Китаю, пише Сіньхуа. Після голосування очільник КНР підписав указ про призначення Лі Цяна прем’єр-міністром.

  Лі Цян та Сі Цзіньпін багато років разом працювали у провінції Чжецзян. З 2004 по 2007 роки Сі Цзіньпін був керівником партійної організації провінції, а новообраний прем’єр керував його штабом. Тоді вони демонстрували достатньо хороші результати в управлінні провінцією.

     Також було призначено нового міністра оборони. Ним став генерал Лі Шанфу. Він перебуваєВін під санкціями США з 2018 року за співробітництво з Росією.

   В санкційний список генерал Лі Шанфу потрапив за закупівлю бойових літаків і обладнання, зокрема, винищувачів Су-35 та комплексів С-400, у компанії Рособоронекспорт. На той час Лі був директором департаменту розробки обладнання у вищому військовому комітеті.

  Санкції щодо генерала включають заборону на операції з іноземною валютою під юрисдикцією США, заборону на операції з фінансовою системою Сполучених Штатів, а також блокування всього майна на території США і заборону на отримання візи.

  НАГАДУЄМО:

Представник КНР з трибуни ООН так і не наважився визнати російську федерацію агресором