Представник КНР з трибуни ООН так і не наважився визнати російську федерацію агресором

  Генеральна Асамблея ООН ухвалила запропоновану Україною резолюцію до першої річниці початку російської агресії. Резолюція вимагає від росії негайного повного виведення військ з території України та припинення бойових дій, а також закріплює основні положення української “формули миру”.

  Показовим був виступ представника КНР та коментар з місця пердставника КНДР (Північна Корея) під час обговорення Резолюції.

  В середині 90-тих представник КНР поставив підпис під документом і заявив, що погоджується бути гарантом незалежностті та територіальнї цілісності України. Але, чи то Китай “переоцінив свої можливості”, чи “щось пішло не так”.

  Представник КНР під час виступу з трибуни ООН так і не наважився дати чітке визначення того, що “росія – агресор”. Натомість він дуже довго говорив про “необхідність переговорів між воюючими сторонами” і запропонував не постачати Україні озброєння, щоб дозволити росії “швидко здобути перемогу”, бо “ця війна вже всім дуже заважає”.

  Подібна позиція не може бути розцінена , як виконання КНР взятих на себе раніше обіцянок по відношенню до України. Це відверта зрада України Китаєм і моральна підтримка з його боку дій агресора!

  Показовим був коментар з місця представника Північної Кореї який заяв, що “російська федерація героїчно захищає свою територію”.

  Підсумком засідання стало голосування, під час якого “ЗА” текст резолюції проголосували 141 зі 193 країн-членів ООН. “Проти” — 7: представники країн, які “вважають Україну продовженням території російської федерації”. 32 країни “Утримались” від голосування, можливо, “щоб не псувати стосунки…”

Юріс Шалтіс, спеціально для НОВА: новини ветеранів.

НАГАДУЄМО:

 

Там, де немає дронів, розхідним матеріалом стають люди