Міжнародна федерація фехтування дозволила росіянам та білорусам виступати на змаганнях

  Міжнародна федерація фехтування дозволила росіянам та білорусам виступати на змаганнях. Фехтувальники з Росії та Білорусі також змагатимуться за місця на Олімпіаді.

  Уряд Великої Британії закликав найбільших спонсорів Олімпійських Ігор натиснути на МОК з метою не допустити московських та біломосковських спортсменів до спортивних змагань,  повідомила Guardian. Міністр культури країни Люсі Фрейзер надіслала листа до керівників Coca-Cola, Intel, Samsung та Visa з проханням натиснути на міжнародний олімпійський комітет у зв’язку з низкою серйозних занепокоєнь, які вона має з приводу потенційного послаблення заборони.

  «Ми знаємо, що спорт і політика в росії та білорусі тісно переплетені, і ми сповнені рішучості, що режимам у росії та білорусі не можна дозволити використовувати спорт у своїх пропагандистських цілях … Зважаючи на заявлену позицію МОК про те, що остаточних рішень не прийнято, ми наполегливо закликаємо МОК розглянути питання, визначені всіма країнами, і відповідно переглянути свою пропозицію», – йдеться у листі до спонсорів.

  НАГАДУЄМО:

Володимир Кличко розкритикував президента МОК Томаса Баха