Звернення Ради ГО “Спілка ветеранів АТО” з приводу «шоу Гордона-Гіркіна»

Після проведеної 18 травня 2020 року на ютуб-каналі Дмитра Гордона передачі, в ефірі якої було запропоновано познайомитися ближче з агентом ФСБ, міжнародним терористом та вбивцею українських громадян Гіркіним-Стрєлковим, у більшості ветеранів українсько-російської війни виникло питання: – Для чого все це відбувається і які справжні витоки цього ШОУ?

На наш погляд, ми спостерігаємо послідовну легітимізацію в очах населення України її найзапекліших ворогів та вбивць.

Скоріше за все, звичайний громадянин буде здивований, що та мерзота, яка вбивала солдатів на фронті й мирних громадян на території України тільки за їх відданість жовто-блакитному прапору, розумна й освічена.

Нам же, ветеранам, ще з 2014 року було зрозуміло, що наш ворог – це не купка навіжених сепаратистів. Це взагалі уся спотворена державна система Російської імперії, корінь якої ховається у беззастережній й необмеженій владі «ЦАРЯ». Вона ж і програмує своєю історією та «скрєпами» на війну із іншими, вільними громадами, розумних, освічених, але духовно збіднілих, росіян.

І з нею можна боротися тільки теж системно, державно.

На жаль, 5 років війни та правління Порошенка, хоча було і багато зроблено для армії, не дали головного результату: суспільство і зараз неготове до довготривалого військового і ментального протистояння з «Імперією».

Досвід Швейцарії та Ізраїлю вказує єдиний вірний шлях у цьому напрямку.

Ми впевнені, що тільки служба в Українській Армії повинна стати необхідною умовою для отримання можливості стати депутатом, обійняти будь-яку посаду на державній службі, а у перспективі – і для отримання права голосу на виборах.

 Саме на цій платформі і повинні об’єднуватися дійсно проукраїнські й патріотичні сили у нашому суспільстві.

 

Слава Україні!

 

Рада ГО “Спілка ветеранів АТО”