Журналісти «серйозно пожартували» над українськими народними депутатами (ВІДЕО)

 Журналісти просили прокоментувати депутатів від партії «Слуга народу» ситуацію із виконанням передвиборчих обіцянок, але замість програми партії «Слуга народу» підсунули їм проекти «Єдиной Росії». І кілька народних «Слуг народу», чи то не очікували такої підступності від журналістів, чи просто не змогли відрізнити програму своєї партії від програми пропрезидентської партії РФії «Єдиная Росія». Про це йдеться в сюжеті Bihus.info.

 

 Журналісти запитали у нардепів про стан виконання передвиборчих обіцянок, але замість програми партії «Слуга народу» зачитали пункти з програми «Єдиной Росії», називаючи російські держпроєкти і держпрограми.

 

 Нардепа Олексія Мовчана не збентежило формулювання “федеральний інвестиційний конвеєр” і він почав звітувати про його реалізацію. Хоча слово “федеральний” давало чітку піказку на те, що йдеться не про Україну, оскільки у нас Конституцією передбачена унітарна форма держустрою, відзначають журналісти.

 

 Нардеп Олексій Мовчан відпвів на запитання наступним чином:

“Ми прийняли в турборежимі закон про концесії, але сьогодні стоїть на порядку денному відстрочка вступу в дію окремих його частин, які стосуються функціонування електронної торговельної системи, через яку всю цю історію треба проводити”.

 

 Із Святославом Юрашем, Ігорем Негулевським та Андрієм Холодовим журналісти обійшлися «жорстокіше» і не надали підказки зі словом “федеральний”. Але депутати також почали коментувати стан реалізації “інвестиційного конвеєра”. Юраш пов’язав “інвестиційний конвеєр” із інвестиціями президента Володимира Зеленського, Негулевський говорив, що робота ведеться, а Холодов вважає, що “однозначно цей пункт програми буде виконуватися”.

 

 Максим Пашковський розповів, як депутати працюють над проєктом “Якість життя”, який також є російським. Юрій Камельчук коментуючи російську програму “Доступне середовище”, говорив, що йдеться про ЦНАП, розвиток держінфраструктури. “Робота ведеться, але, на мою думку, досить повільно”, – сказав нардеп.

 

 Євгенія Брагара попросили прокоментувати путінську ідею про п’ятирічний мораторій на закони, які збільшують навантаження на сільгоспвиробників. І він не зовсім зрозуміло почав розповідати про важливість відкриття в Україні ринку землі.

 

Нагадуємо: