У Харкові попрощалися з загиблими у катастрофі АН-26 (ФОТО)

 Сьогодні о 10:00 в Харкові почалася церемонія прощання з військовими і курсантами, які загинули в результаті катастрофи літака Ан-26 під Чугуєвом.

 

 У траурних заходах також взяли участь Володимир і Олена Зеленські та голова Офісу президента Андрій Єрмак. Голова держави нагородив загиблих і єдиного вцілілого медалями За військову службу.

 

Читайте також:

У ХНУПС спеціальна група психологів допомагатиме пережити смерть курсантів в катастрофі АН-26

 

 Церемонія пройшла на площі Свободи в центрі міста. У зв’язку з цим поліції довелося обмежити рух транспорту на кількох прилеглих вулицях і перекрити всю площу металевими загородженнями.

 

 Для харків’ян, що бажали попрощатися з льотчиками, встановили спеціальні стенди з фотографіями загиблих і підставки для квітів.

 

 Кореспонденти «НОВА: новини ветеранів» поспілкувалися з родичами загиблих. Батьки загиблого у катастрофі АН-26 солдата-льотчика Дмитра Студінського дали інтерв’ю журналістам на прощанні з їх сином. Кажуть: уже у Харкові познайомилися з їх майбутньою невісткою. Хлопець тільки-но повернувся з нею із відпочинку на морі.

 

«Він був відмінником, міг куди завгодно поступити, але вирішив стати льотчиком» – відзначає вбита горем матір Дмитра.

 

Читайте також:

ДП «Антонов» перевірив всі українські АН-26 через катастрофу одного із них

 

 У небі над площею пролетіли три військові літаки. Військовий оркестр, сім’ї, військовослужбовці ЗСУ і городяни віддали данину пам’яті 26 загиблим в авіакатастрофі. У Харківській області поховають лише деяких з них, тіла інших відразу після церемонії відвезуть в їх рідні області.

 

Нагадаємо:

Харків’яни попрощалися з першим загиблим у катастрофі АН-26

 

Андрій Несміян, “НОВА – новини ветеранів: інформаційний портал для учасників АТО/ООС”.