У ХНУПС спеціальна група психологів допомагатиме пережити смерть курсантів в катастрофі АН-26

У Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба сформували робочу групу психологів, яка має допомогти курсантам і рідним пережити смерть їх товаришів у катастрофі АН-26. Про це повідомляє прес-служба закладу.

 

«Ще вчора будували спільні плани на майбутнє, жартували, сміялися, інколи плакали, а сьогодні життя розділилося на «до» і «після»… Свідомість відмовляється сприйняту страшну правду, з якою важко змиритися…» – прокоментували причини створення групи у прес-службі вишу.

 

Команду наберуть з групи психолого-педагогічного забезпечення освітнього процесу, особового складу науково-дослідної лабораторії морально-психологічного забезпечення наукового центру Повітряних Сил ХНУПС, а також представників відділу морально-психологічного забезпечення і особового складу кафедри психології та педагогіки.

 

Очолити її має  начальник науково-дослідної лабораторії з морально-психологічного забезпечення Наукового центру Повітряних Сил ХНУПС доктор психологічних наук полковник Юрій Широбоков.

 

Нагадаємо:

 

Харків’яни попрощалися з загиблим у катастрофі АН-26