Журналіст: На закритому засіданні розвідник підтвердив брехню Єрмака

Комітет Верховної Ради з питань безпеки й оборони провів закрите засідання, на якому заслухав офіцера Головного управління розвідки Міноборони України, який проводив операцію із захоплення 28 членів російської ПВК Вагнера. Про це повідомив журналіст Юрій Бутусов.

 

За даними журналіста, парламентський комітет отримав докази брехні глави Офісу президента Андрія Єрмака, який не раз заявляв, що спецоперація не проводилася. На переконання самого Бутусова і за даними його джерел, саме Андрій Єрмак телефонував у Білорусь і подав сигнал деяким керівникам у білоруській владі (кому конкретно, він не знає) про те, що їде небезпечна група, мовляв “придивіться до неї уважно”.

 

“Офіцер розповів про всі деталі спецоперації, відповів на всі запитання народних депутатів… Правоохоронні органи не діють… Росіянам вигідно усунути тих, хто завдавав РФ великої шкоди. І вигідно усунути тих, які є вкрай небезпечними і живими свідками зради в керівництві України. Адже це може приховати всі сліди скандалу, чи не так?”– зазначив журналіст.

 

Нагадаємо: