Тепер на рівні НАБУ: ветеран-детектив звинуватив Єрмака в Держзраді

Агент Національного антикорупційного бюро та ветеран АТО Євген Шевченко заявив, що затримання в Білорусі групи ПВК “Вагнер” було спланованою і тривалою операції контррозвідки Служби безпеки України, яке зірвали підлі дії держзрадника.

Мова йде про втручання очільника Офісу президента Андрій Єрмака. 

“Залегендований агент нашої спецслужби набирав групу людей із досвідом війни на Донбасі – нібито для роботи у Венесуелі. Кожен із бойовиків пройшов відеоінтерв’ю, в якому детально розповів про свій бойовий досвід, набутий в Україні, – російські виродки, які вбивають людей за гроші, ні про що не підозрювали й хвалилися своїми злочинами під відеофіксацію в межах кримінальної справи” – розказав Шевченко у своєму Фейсбуці.

Кримінальну справу, про яку згадує детектив, за його словами вів заступник генпрокурора Гюндуз Мамедов.

Читайте також:

 

Леонід Кравчук заявив, що за його відчуттями, Росія хоче закінчити війну на Донбасі

 

Шевченко пояснює деталі операції: після набору групи «вагнерівцям» купили квитки на рейсовий літак з Мінська з пересадкою в Стамбулі. На той же рейс купили квиток ще одному агенту СБУ, у якого під час перельоту над територією України повинен був трапиться епілептичний припадок, що б вимагало б негайної посадки літака в Києві. А далі на борт мала зайти спецгрупа “Альфи” під виглядом медиків, яка б і затримала всіх “вагнерівців”.

Проте сталася несподіванка.

“Єрмак зажадав негайного скасування операції нібито через те, що протягом чотирьох днів повинен був відбутися великий обмін полоненими. Але скасувати операцію було вже неможливо – «вагнерівці» їхали в автобусі на Мінськ. Зрештою Баранецький був змушений підкоритися Президенту, який прийняв точку зору Єрмака, і вони домовилися про те, що відкладуть виліт найманців з Мінська на чотири дні” – пояснив Шевченко.

Далі, за його словами, про операцію стало відомо ФСБ. На підставі всіх цих фактів сам Євген Шевченко вважає Андрія Єрмака агентом російських спецслужб і просить відповідні органи і громадськість втрутитися в ситуацію.

Нагадаємо:

 

Путін і Меркель обговорили ситуацію в Білорусі