Зеленський зібрався до Катару з офіційним візитом: чому саме зараз і навіщо?

  Президент України Володимир Зеленський і перша леді Олена Зеленська 05 квітня 2021 року відвідають з офіційним візитом Катар, повідомляє Офіс Президента

 

  Від початку перебування на посаді Президента України Володимир Зеленський чітко демонструє неабияке зацікавлення країнами Перської затоки. Так і не знайшов пояснення факт, чому останнім бажанням за життя султана Омана було саме бажання зустрітися з Президентом України, який заради цього змушений був раптово перервати свій відпочинок у Карпатах і стрімголов помчав «на перекладних» в Оман. А потім, з огляду на збиття іранськими ВПС українського пасажирського літака, «кружним шляхом» змушений був пробиратися додому.

 

Президент України Володимир Зеленський під час зустрічі з виконавчим президентом Державного генерального резервного фонду Султанату Оман Абдулсаламом аль-Муршиді, 6 січня 2020 року

  Сьогодні, з огляду на події, які стрімко розгортаються на україно-російському кордоні, і, навіть, збройні сили США оголосили останній, найвищій рівень бойової готовності, дуже дивним виглядає бажання Президента України здійснити «мирний візит» саме до Катару, який, до слова, знаходиться неподалік Оману.

 

Читайте також:

  “Президент України Володимир Зеленський і пані Олена Зеленська 05 квітня відвідають з офіційним візитом Державу Катар. Володимир Зеленський проведе переговори з Еміром Катару Тамімом бін Хамадом Аль Тані та Прем’єр-міністром, міністром внутрішніх справ Держави Катар Халідом бін Халіфою Аль Тані”, – йдеться у повідомленні Офісу Президента.

 

  Зазначається, що під час зустрічей буде обговорено широкий спектр питань двосторонньої співпраці у політичній, торговельно-економічній, інвестиційній, аграрній, енергетичній та військово-технічній сферах, а також взаємодії в межах міжнародних організацій. За результатами переговорів планується підписання низки двосторонніх документів.

 

  В той час, як Володимир Зеленський буде вести переговори, перша леді України в межах розвитку напрямку публічної та культурної дипломатії проведе зустрічі з головою катарського фонду освіти, науки та суспільного розвитку Qatar Foundation Мозою бінт Нассер, головою катарської державної інституції Qatar Museums Меяссою бінт Хамад Аль Тані, а також з дружиною Еміра Катару Джавагір бінт Хамад бін Сухейм Аль Тані, інформує Офіс Президента.

 

Нагадуємо: