87-ий округ: оголосили результати довиборів (ФОТО, ВІДЕО)

На довиборах до Верховної Ради на 87-му окрузі в Івано-Франківській області переміг кандидат від “Слуги народу” Василь Вірастюк, повідомила пресслужба ЦВК.

 

  За результатами виборів: кандидат від партії “Слуга народу” Василь Вірастюк отримав 31,25% або 15 076 голосів виборців; кандидат від партії “За майбутнє” Олександр Шевченко 29,69% або 14 327 голосів; кандидат від партії “Всеукраїнське об’єднання “Свобода” Руслан Кошулинський 28,86% або 13 927 голосів.

 

  Кандидат в народні депутати Олександр Шевченко, який набрав трохи менше голосів за Василя Вірастюка, готує апеляцію на рішення суду, що визнав законним перерахунок голосів. Про це він повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

  “Окружний адміністративний суд Івано-Франківська відмовив у задоволенні позову кандидата в народні депутати Олександра Шевченка до Надвірнянської ОВК. Суд ухвалив, що рішення перерахунку голосів щодо дільниці № 261029 (Микуличин) є законним. А отже, все що відбувалось на ваших очах, теж, на думку Феміди, відбувалось законно. Наша команда готує апеляцію на це рішення”, – написав Шевченко. 

 

  Третій «за рейтингом» кандидат на довиборах до Верховної Ради на 87-му окрузі в Івано-Франківській області від ВО «Свобода» Руслан Кошулинський вважає вибори на 87-му окрузі нелегітимними та закликав їх не визнавати і призначити повторні вибори.

 

 

Нагадуємо: