Заступник Міністра “купив” солдатам бронежилети, які куля пробиває наскрізь

Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України повідомив про підозру колишньому заступникові Міністра оборони України. Про це повідомляє офіційний телеграм-канал відомства.

 

Він проходить підозрюваним у кримінальному провадженні за фактом закупівлі неякісного речового майна за завищеною ціною для Збройних Сил України у 2018-2019 роках. Мова йде серед іншого про закупівлю бронежилетів 1-4 класів захисту, які не відповідають базовим технічним умовам.

 

Читайте також:

 

Ветеран та політв’язень Євген Панов: «Енергодар сміливо можна назвати “Радянським Союзом у мініатюрі”

 

“Високопосадовці Міністерства оборони, у тому числі ексзаступник Міністра, знали про згадану невідповідність бронежилетів техвимогам, проте дали вказівку максимально швидко прийняти партію та провести розрахунки. Пізніше їм стало відомо, що бронежилет за умови намокання пробивається наскрізь” – повідомили у відомстві.

 

Його підозрюють в умисному, вчиненому за попередньою змовою групою осіб, невиконанні військовою службовою особою дій, які вона за своїми службовими обов’язками повинна була виконати, вчинені в умовах особливого періоду, крім воєнного стану (ч. 2 ст. 28, ч. 3 ст. 426 Кримінального кодексу України). 

 

Нагадаємо:

 

Генерал-майора СБУ таки судитимуть за держзраду