У Харкові сталося ДТП: всі живі

 У Харкові на набережній дівчина на автомобілі KIA знесла на великій швидкості огорожу, і опинилася у річці. Добре, що біля берега у цьому місці виявилася мілина…

 

Правоохоронці опитали свідків та учасницю ДТП. 

 

“Водій пояснила патрульним, коли вона рухалася, побачила на дорозі кішку. І щоб уникнути наїзду на тварину, направила транспортний засіб у бік бордюру. Після чого у автомобіля почався неконтрольований рух, і відбулося падіння у воду”, – повідомив представник управління патрульної поліції в Харківській області Дмитро Гайдук.

 

 За його словами, алкотестер показав, що жінка була абсолютно твереза, а ДТП сталося через те, що жінка намагалася уникнути наїзду на тварину.

 

 Рятувальники дістали з річки авто, а поліціянти на водійку склали адмінпротокол за статтею 124 (порушення правил дорожнього руху, які призвели до пошкодження транспорту та елементів проїжджої частини).

 

 Фото, на якому потерпіла водійка знаходиться на даху власного авто у очікування драбини від рятувальників, дуже  вразили інтернет-спільноту. Один дотепник пожартував: «Харківський оригінал набагато еротичніший за жалюгідну копію у Копенгагені». У кожного своє бачення світу…

 

 Залишається сподіватися, що «захисники  тварин» і всі небайдужі допоможуть жінці фінансово з ремонтом автомобіля, бо найголовніше – кішка, через яку авто опинилося в річці,  залишилась жива!

 

Нагадуємо: