Загинув у День святого Валентина – закінчилося прощання з ветераном (ФОТО)

У Харкові на “Алеї слави”  кладовища №18 поховали старшого солдата бійця 122 ОАеМБ, що входить до складу 81-ї аеромобільної бригади. Про це повідомляє кореспондент «Нова: новини ветеранів».

 

Дмитро Мироненко народився у Харкові в 1994 році. До 9-го класу навчався загальноосвітній школі №38. У червні 2015-го закінчив Коледж управління та інформаційних технологій Харківського інституту управління. З 2017-го хлопець проходив службу у ЗСУ.

 

Дмитро загинув від підриву на невстановленому вибуховому пристрої під час виконання службових обов’язків поблизу  села Новолуганське Донецької області. разом з капітаном Олександром Войтенком та солдатом В’ячеславом Олексієнком. Попрощатися з хлопцем прийшли матір та сестра, побратими зі «Спілки ветеранів АТО» та представники «Європейської солідарності».

 

Читайте також:

 

За минулу добу ситуація на фронті істотних змін не зазнала

 

 

«Вони загинули під час виконання службових обов’язків у зоні бойових дій 14 лютого, в той час, коли мирний тил святкував День святого Валентина. Кожне романтичне побачення в цей день було можливе лише завдяки таким, як Дмитро. Саме такі хлопці як він, не пускають війну в наші міста та селища. І Україна завжди пам’ятатиме ваш подвиг, і обов’язково помститься за вас, хлопці!» – відзначив депутат міськради від ЄС ветеран АТО/ООС Юрій Корсунов.

 

Нагадаємо:

 

 

Читайте нас також у Телеграмі

Підписуйтесь на нашу Фейсбук-сторінку