Інформація про те, що ветерани Антитерористичної операції вимагають гроші в кав’ярні Coffee Alpari з’явилась в одному з телеграм каналів Харкова. Втім, дана інформація ймовірно походить від обслуговуючого персоналу кав’ярні, оскільки в повідомленні було оприлюднено фотографії ветеранів та їх особисті дані.

 

Автори повідомлення стверджують, що ветерани нібито вимагають гроші у працівників кав’ярень, прикриваючись підробними посвідченнями. У повідомленні навіть наводять приклад такої махінації. Крім того, автори повідомлення голослівно заявляють, що ветеранів розшукує поліція.

 

 

 

 

Ми поспілкувалися з тими, кого, як вважають працівники Coffee Alpari розшукують правоохоронні органи. З’ясувалося, що ніхто нікого не розшукує, а суть конфлікту банальна – хамська поведінка продавця кави. 

 

Днями в Харкові, ветерани АТО вирішили зайти випити гарячих напоїв до кав’ярні Coffee Alpari по вул. Плеханівська 73. Коли вони підійшли до місця продажу напоїв, з’ясувалося, що продавець кудись зник. Знайти баристу вдалося на вулиці, де він курив. Коли працівника попросили виконати свої обов’язки, він у хамській манері заявив, що нічого не буде робити доки не закінчить курити. 

 

 

“Їх розшукує міліція”. Володимир Павлюк, помічник депутата Харківської обласної ради Анатолія Козловського (партія ЄС)

 

Ветеран АТО Володимир Павлюк, який саме і попросив продавця продати їм кави, розповідає подробиці хамської поведінки баристи. 

 

“Окрім того, що працівник поводився по-хамськи, він ще й  відмовлявся обслуговувати нас українською мовою. Кинувши курити, він підійшов до апарату приготування кави, але перед тим він не помив руки та не обробив їх антисептиком. Антисанітарія, яка була у цій кав’ярні, я так розумію, типова для всіє торговельної мережі Coffee Alpari”, – розповідає Павлюк. 

 

 

 

 

Коли продавець захотів дізнатися, кому йому довелось хамити, він попросив документи ветеранів. Оскільки паспортів у чоловіків з собою не було, вони надали наявні документи, які бариста, без їх дозволу, сфотографував. Ветерани кажуть, що ні від кого не переховуються та не соромляться своєї поведінки, тому спокійно показали посвідчення. 

 

“Ми з ним спілкувалися спокійно. Поряд стояв охоронець мережі супермаркетів Десятка, який, до речі, спілкувався українською мовою, та бачив всю ситуацію. Якщо ми вимагали гроші, то чому працівник не зв’язався зі своїм керівництвом або не викликав охорону чи поліцію? Чому, той самий працівник, не попросив допомоги в охоронця? Насправді ми просто обурилися поведінкою молодої людини та попросили його так не робити”, – наголосив ветерани АТО. 

 

 

Ветерани планують 17 лютого о 18.30 завітати до закладу. Вони просять усіх небайдужих прийти туди разом з ними та поспілкуватися з керівництвом кав’ярні. 

Діденко Данила, журналіст агенції “НОВА – новини ветеранів”

Нагадуємо: 

Слідкуйте за нами

Відео

{"popup_fix":"false"}
Михайло Забродський. Інтерв’ю про нову армію, старі проблеми та велику політику
{"popup_fix":"false"}
Більше відео
Стежити за останніми новинами
  • Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial