За допомогою двох українських прапорів вдалося знищити чотири російські танки

  Oleg Gorban на своїй сторінці у facebook розповів досить цікаву історію. Він чесно зізнався,  що  сам її почув “від когось”. Та коли б мова йшла не про рашистів, можна було б і засумніватися. А так…


  “На Сумщині в село заїхало 4 російські танки. Місцеві сидять по хатам спостерігають з цікавістю за життям “асвабадітєлєй”. Танки зупиняються, вилазить екіпаж. З двох танків зливають залишки “горючки” в інші два. Потім посідали на заправлені танки і поїхали далі. А 2 пустих кинутих танка залишились стояти посеред села.


  Місцеві вибігли встромили в танки прапори України і чкурнули по хатам, сидять чекають. Тут повертаються перші два танки – видно у когось “віджали” таки пальне. Дивляться, стоять 2 танки з українськими прапорами. Звичайно, рішення було прийнято миттєво: давай їх розстрілювати. “Бій” тривав недовго і “ворожі” танки були знищені повністю. Коли під‘їхали подивитись на результат стрільби, зрозуміли, що то їхня техніка.


   Два танки, що лишилися на ходу, поїхали кататись навколо села – мабуть загубилися. Виїхали до мосту. Міст розрахований на 5 тон, для легкових автомобілів. На нього заповзає один танк. Під вагою в 40 тон міст обвалюється. Танк клює носом в річку і тоне разом з екіпажом. 


  Лишився один танк. Їздив-їздив навколо села поки не знайшов якийсь рів і в ньому перекинувся. Виліз екіпаж. Трохи походили довкола нього та так і лишили той танк там валяться, а самі пішли з села.


Ось так українське село без жодного пострілу, маючи тільки два прапори України, перемогли 4 танки російських окупантів.”

 

 Можливо, в це важко повірити, як спочатку не повірили в історію з БПЛА. Але жінці реально вдалося збити ворожий дрон літровою банкою консервованих помідорів!