Жінка збила російський дрон банкою з консервацією: то були помідори!

  Історія про жінку, яка банкою з консервацією знищила російський дрон з власного балкону, спершу сприйняли як чергову веселу військову байку. Раптом, виявилось, що історія цілком правдива. Єдине переплутали – неправильно вказали вміст банки з консервацією: господиня поцілила у безпілотник рашистів літровою банкою з консервованими помідорами, а не огірками.

 

  Про активну допомогу українській ППО розповіли журналісти видання LIGA.Life, яким вдалось поспілкуватись з жінкою, що вже стала живою легендою українського спротиву російським окупантам.

 

  Авторкою матеріалу є журналістка Ірина Петренко, яка зараз перебуває в  Києві.  Нагадуємо, що оригінальний матеріал розміщено на сайті видання LIGA.

 

Історичний кидок банкою помідорів

 

   Були сутінки, сонце ще не зійшло. Олена сиділа на балконі й курила: «Дивлюсь, щось повільне пливе. Спочатку подумала, ворону підбили. А потім почула дзижчання». До цього вона жодного разу не бачила дрони зблизька. Втім, почувши звук, зрозуміла: перед нею точно не птах.


  У квартирі знайшлося б щось більш відповідне, щоб запустити у ворожий пристрій, каже жінка. Але в той момент подумала, що поки забіжить у кімнату та повернеться, втратить час, а дрон може зникнути. Натомість банки з консервацією стояли прямо під її стільцем.


   Олена схопила одну банку та щосили запустила: “Мабуть, від страху. Бо я злякалася. А що як звідти почнуть обстрілювати мене! Як же шкода тих помідорів… Не знаю, звідки взялися байки про огірки… Це були помідори зі сливою, мої улюблені. Літрова банка”.


  Потім разом із чоловіком оббігли будинок, розтоптали залишки дрона і розкидали уламки по різних баках зі сміттям: «Бо я не розбираюсь в цій електроніці. Може, воно пише, відстежує».

 

  Через день Олена спілкувалася з колишнім чоловіком, який живе поруч. Той розповів, що бачив ще один дрон: «Я запитала, що він зробив. Сказав – нічого, засмикнув штори, мовляв, а що я зроблю?» 

 

Фото має ілюстративний характер.