Російські підрозділи почали наносити тактичні знаки бронетехніку (ФОТО)

На бронетехніку угруповання російських військ, що розгорнуто біля кордонів з Україною та також в тимчасово окупованому Криму, почали наносити тактичні знаки розрізнення на свою бронетехніку. Як пише Український мілітарний портал, на сьогодні помічено цілий ряд різних типів тактичних знаків на техніці у залежності від локації виявлення російської техніки.



Відповідні фото- та відеоматеріали з тактичними знаками військових поширюються місцевими жителями у соціальних мережах.

 

Найпершим на різних типах бронетехніки та автотехніки помітили латинську Z. Також цей тактичний знак почали малювати у квадраті.



Вантажівка з КУНГом, бронетранспортер, МСТА-С та САУ 2С3 «Акація» військових Росії з латинськими буквами Z у квадраті. Лютий 2022. Фото: соціальні мережі

 

Військову техніку різних видів з цим тактичним знаком помітили у Курській та Воронезькій областях Росії, що межує з Україною. Найближча геолокація до України де виявляли техніку – село Белянка у Білгородській області, що у 8 км від Харківщини.



Інший тактичний знак з російською технікою у Білгородській області білий трикутник з чотирма горизонтальними лініями.



Танки Т-72Б3 та Протитанковий ракетний комплекс «Штурм» на шасі МТЛБ військових Росії з білим трикутником з чотирма горизонтальними лініями. Лютий 2022. Фото: соціальні мережі

 

На танках з колони на башті є додатково один тактичний знак – білий квадрат у білому квадраті. Він розміщується на башті танку, при чому є машини без білого трикутника з чотирма горизонтальними лініями.



Було помічено тактичний знак й у вигляді латинської Z у трикутнику, деякі подібні знаки мають чотири горизонтальні лінії.

 

Автотехніка військових Росії латинськими буквами Z у трикутнику. Лютий 2022. Фото: соціальні мережі

 

Також деяка бронетехніка у Бєлгородській області була помічена з тактичними знаки у формі білого кола.

 

Бронетехніка військових Росії з білим колом. Лютий 2022. Фото: соціальні мережі

 

В окупованому Криму було помічено військову техніку з тактичними знаками у вигляді косої білої смуги через всю площу авто.

 

Автотехніка ЗС РФ з косою білою смугою в окупованому Криму. 20-21 лютого 2022 року. Кадр з відеореєстратора

 

 

 

 

 

 

 

Нагадуємо: