Всеукраїнський патріотичний забіг в пам’ять про загиблих воїнів: «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

06 серпня 2020 року, за ініціативи Мінветеранів відбулася пресконференція, на якій заступник Міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко анонсував проведення Всеукраїнського патріотичного забігу з легкої атлетики в пам’ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за героїв України».мінветеранів запрошує усіх бажаючих долучитися до всеукраїнського забігу в пам’ять про загиблих воїнів

Участь у заході також взяли Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій Вадим Свириденко,  керівник Київського міського центру допомоги учасникам АТО Георгій Кунах,  тренер збірної Національної ради спортивної реабілітації захисників України Наталя Крушинська, яка виступає в якості головного тренеру Забігу та представники громадських організацій.

 

– Традиція гідного вшанування пам’яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули за Україну, зараз лише формується. Запропонований Міністерством у справах ветеранів  забіг  має стати частиною цієї традиції гідного вшанування героїв, які віддали життя за суверенітет та незалежність  України, – повідомив Олександр Терещенко.

До організації Забігу долучилися Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції, ГО «Славетні епохи України» та «Об’єднані Війною. 90-й батальйон», громадська спілка «Національна рада спортивної реабілітації захисників України»,  Київський міський Палац ветеранів та Уповноважений Президента України з питань реабілітації учасників бойових дій.

За словами заступника Мінветеранів, проведення забігу було заплановано на 29 серпня, проте,  у зв’язку з поширенням коронавірусної інфекції COVID-19 та введенням карантинних обмежень, Організаційний комітет забігу прийняв рішення перенести захід на 26 вересня.

– Якщо станом на 26 вересня карантин не буде скасовано, то забіг буде проведено з дотриманням усіх карантинних обмежень, – уточнив Олександр Терещенко.

Під час прескоференції було оголошено старт реєстрації учасників Забігу, маршрут та регламент проведення заходу.

Мінветеранів запрошує усіх бажаючих долучитися до Забігу. В атмосфері заходу  кожен учасник вкотре зможе згадати побратима чи посестру, батька чи мати, сина або доньку, чоловіка чи дружину, які більше ніколи не матимуть можливості пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями.

 

Більш детальну інформацію можна отримати у представників оргкомітету Забігу за телефоном (044) 281 08 44.

Зареєструватися для участі у Забігу та отримати підтвердження від Організаційного комітету можна за посиланням:

Реєстрація для участі у забігу “ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ” 26 вересня 2020 р.

 

Мінветеранів запрошує усіх бажаючих долучитися до всеукраїнського забігу в пам’ять про загиблих воїнів.