Планується впровадження «Єдиного електронного квитка» для ветеранів війни

Під час зустрічі представників Мінветеранів, Мінінфраструктури та Мінреінтеграці було прийнято рішення про долучення Мінветеранів до експериментального проєкту з впровадження Єдиного електронного квитка.

Нагадаємо, що минулого тижня Уряд ухвалив розроблений Мінінфраструктури проєкт постанови КМУ, який передбачає реалізацію експерименту щодо впровадження послуги з оформлення єдиного електронного квитка.

Експериментальне тестування електронного квитка на транспортному порталі електронних послуг e-transport.gov.ua стартує з Києва. Далі система «SmartTicket» буде протестована в Дніпрі та Харкові.

«Мінветеранів підтримує ініціативу щодо створення єдиного електронного квитка. Це – важливий  крок на шляху впровадження цифрових, уніфікованих послуг. Принципова умова – уніфікована система транспортних послуг має запрацювати з урахуванням права всіх категорій ветеранів на пільговий проїзд», – зазначив заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Володимир Левчук. Він також додав, що в єдиному електронному квитку, який буде запроваджений в рамках експериментального проєкту, передбачатиметься обмін інформацією між системами зазначених Міністерств для верифікації статусів учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників війни, членів сімей загиблих, постраждалих учасників Революції  Гідності.

Також під час зустрічі, Володимир Левчук розповів про напрацювання Мінветеранів щодо впровадження е-квитка, які будуть реалізовані в рамках створення Єдиного державного реєстру ветеранів та впровадження сервісу «Е-ветеран».

Заступник міністра також повідомив, що найближчим часом Мінветеранів винесе на розгляд Уряду Порядок застосування відображення в електронному вигляді інформації, що міститься у посвідченнях, які видаються ветеранам війни за допомогою мобільного додатку Єдиного державного веб-порталу електронних послуг «Дія». В подальшому наявність «електронної верифікації статусу ветерана» дасть можливість розробки і підключення ряду інших електронних сервісів, зокрема «SmartTicket».