Розпочато роботу щодо розширення переліку медичних послуг для ветеранів

Мінветеранів, спільно з Національною службою здоров’я та Міністерством охорони здоров’я України, розпочало роботу з розробки рекомендацій з питань медичного забезпечення ветеранів.  До цього процесу також залучені Комітет  Верховної Ради України з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування та спеціта Міністеральна комісія Верховної Ради України з питань правового статусу ветеранів війни.

Кінцевою метою є підготовка пропозицій щодо розширення Програми медичних гарантій на 2021 рік  шляхом формування  додаткових пакетів медичних послуг для ветеранів, у тому числі й ветеранам АТО. Це дозволить запровадити додаткові  переліки та обсяги медичних послуг і ліків, які гарантуються ветеранам та оплачуються з державного бюджету.

Нагадаємо, що з 1 квітня в країні розпочався другий етап медичної реформи. Як повідомляє  Національна служба здоров’я України, ветерани мають право отримувати медичну допомогу в будь-якому медичному закладі, державному або приватному, який має контракт з НСЗУ, незалежно від місця реєстрації чи проживання. Таким чином, перелік медичних закладів, де такі люди можуть отримати необхідну їм медичну допомогу, значно розширюється.