В Україні є сотні захисників, які відновили здоров’я завдяки допомозі Литви

Заступник міністра у справах ветеранів України Олександр Терещенко взяв участь в заході з нагоди завершення каденції військового аташе з питань оборони в Посольстві Литовської республіки полковника  Альгірдаса Норкуса.

Олександр Терещенко висловив щиру вдячність Альгірдасу Норкусу та всьому литовському народу за підтримку України у боротьбі проти збройної агресії Російської Федерації.

Заступник мінветеранів олександр терещенко: в україні є сотні захисників, які відновили здоров’я завдяки допомозі литви

– Історично склалось так, що обидві наші країни зіштовхнулися з російською окупацію. Україна наразі продовжує боротьбу за визволення своїх земель. Тому підтримка Литовської республіки дуже важлива для нас. Вже сотні Українських ветеранів відновили своє здоров’я та живуть повноцінним життям завдяки вашій роботі – зазначив заступник міністра. 

У свою чергу, Альгірдас Норкус підкреслив, що Литва має наміри й надалі активно підтримувати Україну та її громадян, які постраждали від війни на сході країни. Щорічно понад 50 українських військових проходять реабілітацію в медичних закладах Литовської Республіки і ця робота не припинятиметься.

Нагадаємо, що Литва була однією з перших країн-членів НАТО, яка висловила підтримку Україні щодо захисту свого суверенітету, надала озброєння та забезпечила лікування і реабілітацію українських військових.