Вінницькі ветерани АТО допомогли повернути квартиру вдові загиблого побратима (ВІДЕО)

  Вінницькі ветерани АТО змушені були прийти на допомогу вдові і сину загиблого побратима, щоб повернути квартиру. В житло на правах оренди вселилася сім’я священика УПЦ МП, який переїхав із Донецька, і фактично її захопила. Квартиранти відмовлялися платити за приміщення, комунальні послуги та відмовилися виселятися без рішення суду. Після спроби в черговий раз домовитися з нахабними орендарями, які нерухомість почали вважати своєю, виставляти їх довелося «всим миром» – двері відчинили з ломами та молотками, повідомила 100METRIVKA.

 

 «23 жовтня я здала за договором свою та сина квартиру сім’ї священика. Вони заплатили за перший та останній місяць 8 тисяч гривень і з того часу більше нічого не платять… Ні за оренду, ні за комунальні! Двері не відчиняються навіть у присутності поліції. Говорять через двері, що виїдуть лише через суд. Тепер це їхня квартира і я не маю права туди заходити. Я покликала на допомогу побратимів загиблого чоловіка, бо за мене нема кому заступитися. І що я почула від своїх квартирантів-боржників. Це шок! І ці люди проповідують любов ближнього і за канонами Божими?», – розповіла Сніжана Матусевич,.власної квартири, яку Спілка ветеранів війни купила для сина загиблого побратима.

 

  Після провалу останньої спроби домовитися про погашення боргів за оренду квартири та комуналки, вінницькі ветерани АТО пішли на штурм малосімейки в гуртожитку.

 

https://www.youtube.com/watch?time_continue=105&v=y_M81zveFak&feature=emb_logo

  «Колядники» з двома кувалдами за 15 хвилин звільнили квартиру Сніжани від нахабних квартирантів, а також винесли в коридор усі їхні речі під крики дружини та сина священика переважно російською: «Сукі! Бандіти! Жаль, вас у ДНР не пострєлялі. А ти повія!»…

 

https://www.youtube.com/watch?v=0b12NVbxqnk&feature=emb_imp_woyt

  У цей момент трохи не дійшло до бійки, бо переселенці харкали в обличчя вінницьких АТОвців, які були для квартирантів «гіршими за москалів».

 

  На виклик у повернену квартиру приїхало аж чотири наряди поліції. Свої свідчення також дала і Сніжана Матусевич у квартирі з поламаними дверима…

 

  «Ми повернули вдові квартиру, яку фактично віджимали ці віруючі без Бога в серці. Як можна було знущатися та заганяти у борги дитину та дружину загиблого воїна. Іншого виходу у нас не було… В обличчя нам кричали таке, начебто ми не у Вінниці, а в Донецьку! Новий замок для дверей у житло Сніжани ми купимо власним коштом. І поліція сьогодні розібралася в ситуації за кілька хвилин! Ми своїх ображати не дамо!», – розповів про події у Десні керівник відділу роботи з ветеранами АТО Андрій Грачов.

 

 

Нагадуємо: