У Міноборони розказали про досвід цифрової трансформації

У Міністерстві оборони розповіли про цифрову трансформацію відомства. Відповідну інформацію опублікувала “Армія-Inform”.

 

У територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки і їх окремих відділах розгорнуті автоматизовані робочі місця (далі ‒  АРМ) фахівців системи “Оберіг”, які забезпечують цифровізацію процесів військового обліку призовників та військовозобов’язаних.

 

Історія системи почалася тоді, коли для віцепрем’єр-міністра ‒ Міністра цифрової трансформації України Михайла Федорова було організовано відвідування одного з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки міста Києва. Невдовзі Мінцифра активно включилася у процес супроводження проекту та пошуку необхідних ресурсів.

 

Результати не забарилися ‒ перед Новим роком Збройні Сили України отримали новорічний подарунок у вигляді 1044 автоматизованих робочих місць системи “Оберіг” загальною вартістю 39 855 326,40 грн. Кожне таке АРМ нараховує комп’ютер Dell OptiPlex 3080 Micro, монітор, принтер, вебкамеру та джерело безперебійного живлення. У рамках проєкту також отримано 522 комутатори вартістю 311 320,80 грн.

 

Нагадаємо: