Як зробити постріл з ПТРК NLAV: покрокова інструкція з практичного використання

  Поки всі панікують і шукають відповіді на запитання: буде вторгнення чи ні?, та коли його очікувати?, – ми пропоную вашій увазі інструкцію для використання ПТРК NLAV за прямим призначенням. 

 

  Отже, крок перший. Візьміть в руки виріб. Якщо кришечка, на яку вказує стрілка на малюнку,  відсутня, а всередині порожньо (пуста труба) – значить ви тримаєте вже використаний ПТРК NLAV. Якщо у вас все, як на фото – рухаємось далі.

 

  Якщо виріб ще не використаний – переконайтесь, що до нього приєднане «джерело електроживлення» (батарейка), як на фото нижче.

 

Якщо «блок електроживлення» (на попредньому фото він обведений червоним) відсутній – потрібно його під’єднати.

 

Далі – виріб на праве плече товстим боком труби у бік цілі.

 

Настроюємо «оптичний приціл» та «упор».

 

Лівою рукою беремося за ліву ручку і в оптичний приціл шукаємо броньовану ціль.

 

Через приціл шукаємо броньовану ціль.

УВАГА! ВАРТО переконатися, що ви не цілитеся в «своїх»!

 

Ціль визначили і тепер потрібно правильно ввести параметри.

Параметрів тільки ДВА:

1) ПРЯМЕ влучання в “точку прицілювання”;

2) підрив заряду ракети НАД ціллю.

 

Задаємо ракеті параметри руху до цілі. Щоб все зробити правильно ДУЖЕ УВАЖНО РОЗГЛЯНУТИ наступне фото!

Якщо ціль на полі бою заховалась за якесь вже «підсмажене залізяччя», то:

Після того, як розібралися із кнопками налаштувань, повертаємось до оптичного прицілу. Якщо танк рухається, то потрібно цілитися над баштою в районі гармати перед ціллю і 3-5 секунд супроводжувати ціль.

 

Щоб зробити постріл (або відмінити постріл) потрібно виконати послідовність дій, зображених на наступних фото (ще кілька кнопок).

 

  Після вильоту ракети з ПТРК буде віддача ВПЕРЕД, а не назад, як у стрілецької зброї. Це пов’язано з тим, що під час прицілювання ракета знаходилася у вас на плечі, а після її вильоту «з труби», центр ваги різко переміщується в напрямку передньої товстої частини – тому у вас є шанс «клюнути носом». Щоб цього уникнути, потрібно скористатися упором (дивись фото вище)

 

  Зробивши постріл негайно ТІКАЙТЕ або ХОВАЙТЕСЬ! Навряд ваш постріл залишиться для ворога непомітним – для збереження власного життя і здоров’я не варто любуватися тим, як ракета влучає в ціль.

 

  Потрібно пам’ятати!

А) ракета рухається до цілі: 200 метрів – 1 секунда, 400м – 2с, 600м – 3с.

Б) Ви можете робити постріл із приміщення, АЛЕ в момент пострілу з ПТРК NLAV стояти позаду стрільця і намагатися «зазирнути в трубу», все ж таки не варто – можливе травмування! Потрібно знаходитися праворуч/ліворуч від стрільця, а розглядати «трубу» можна тільки після бою.

 

Нагадуємо: