Центри реабілітації мають стати центрами розвитку

Центри соціально-психологічної реабілітації стануть центрами ветеранського розвитку. Про це повідомляє “Урядовий портал”.

 

Міністр у справах ветеранів України Юлія Лапутіна провела нараду з керівниками п’яти центрів соціально-психологічної реабілітації (ЦСПР), які підпорядковані Мінветеранів та надають відповідні послуги українським захисникам, членам їхніх сімей та родинам загиблих воїнів.

 

Керівники центрів розповіли про особливості роботи своїх закладів, моделі застосування комплексного підходу до надання допомоги українським ветеранам та членам їхніх сімей – соціально-психологічної, інформаційної, правової, фізкультурно-оздоровчої роботи, залучення до суспільного життя. Однією з форм роботи центрів є виїзні мобільні групи у складі психолога, соціального працівника, юрисконсульта та фахівця зі зв’язків з громадськістю. Вони надають інформаційні, соціальні, юридичні, психологічні послуги учасникам АТО/ООС та членам їхніх сімей, членам родин загиблих воїнів у віддалених населених пунктах районів, здійснюють прийоми в органах місцевого самоврядування, стаціонарних відділеннях лікарень, інших установах.

 

“Ми вивчимо ваш досвід, візьмемо до уваги ваші практики, та разом з вами відпрацюємо вже єдину модель. Центри соціально-психологічної реабілітації в Україні мають стати центрами ветеранського розвитку” – підкреслила очільниця Мінветеранів на нараді з керівниками п’яти центрів соціально-психологічної реабілітації.

 

Нагадаємо: