Ветерани та їх рідні отримають знижку у харківському медцентрі

Харківська “Спілка ветеранів АТО” та організація “Дружини ветеранів АТО” підписали меморандум з медичним центром “AVN Clinic & Medical Lab”. З боку ветеранського руху меморандум підписали Сергій Бабаєв та Ольга Лехан, з боку центру – Олексій Бузіна.

 

“Кожен громадянин України має право на здоров’я. Але особливо важливо реалізувати це право для тих, хто був вимушений жертвувати цим здоров’ям заради своєї Батьківщини. Саме для цього ми і підписали меморандум з “AVN Clinic & Medical Lab” – прокоментувала це рішення Ольга Лехан.

 

“AVN Clinic & Medical Lab” вважає за необхідне допомагати ветеранам покращувати своє здоров’я. За словами очільника центру, Олексія Бузіни, ветерани та члени їх родин можуть розраховувати на знижки на різноманітні аналізи, та деякі хірургічні операції з невисоким рівнем втручання. “Для нас важливо підтримати українських захисників” – пояснив чоловік.

 

Зі свого боку Сергій Бабаєв розповів, що давно займається популяризацією спорту серед атовців. “Здоровий спосіб життя допомагає уникнути багатьох хвороб. Проте, якщо імунітет не витримав – потрібно зробити так, аби ветерани та члени їх родин мали якомога більше можливостей вирішити всі свої проблеми зі здоров’ям” – говорить він.

 

Нагадаємо: