Відповідальність за ліквідацію рашистського пропагандиста взяла на себе Національна Республіканська Армія

  Відповідальність за ліквідацію рашистського пропагандиста фоміна/татарського взяла на себе Національна Республіканська Армія. Інформацію і текст заяви поширили “Медуза“, телеграм-канал “Роспартизан” і колишній депутат Держдуми Ілля Пономарьов, який живе в Україні.


“Ми, пітерська колона Національної Республіканської Армії, заявляємо:
  1. Ми організували та здійснили акцію 2 квітня 2023 року проти групи Z-активістів та особисто проти відомого пропагандиста війни, військового злочинця Максима Фоміна, відомого як Владлен Татарський. Ця акція підготовлена і здійснена нами автономно, і ми не маємо зв’язку та не отримували допомоги від жодних іноземних структур і тим більше спецслужб.
  2. Ця акція була здійснена в клубі, що належить одному з найвідоміших російських бандитів та злочинців Євгену Пригожину. Внаслідок акції клуб припинить свою роботу. Ми задоволені цим.
  3. Здійснена нами акція не була спрямована проти мирних громадян, і всі постраждалі входять до активних прихильників війни, які виправдовують військові злочини путінського режиму в Україні.
  4. Російські силовики діють у традиційному для себе стилі – звинувачують та хапають тих, до кого можуть дотягнутися, незалежно від причетності, як це сталося з Дар’єю Треповою. Дар’я Трепова, відома постать у лівому та феміністському русі – герой. У той час, коли багато «опозиціонерів» писали пости у фейсбуці та світили ліхтариками, вона боролася, ходила на акції та ризикувала своєю свободою, беручи участь у всіх опозиційних рухах, які тепер від неї відмовляються. Ми просимо російських правозахисників надати допомогу Дар’ї Треповій та іншим безневинним людям, які потрапляють у лапи путінських опричників. Також ми закликаємо російських опозиціонерів не спекулювати на цій темі, виступаючи помічниками слідства, та з розумінням поставитися до її статусу заручника системи.
  5. Ми закликаємо жителів Росії наслідувати наш приклад і надавати всі види опору злочинному російському режиму аж до його повного знищення. Злочинці не почуватимуться у безпеці на російській землі!
  Росія буде вільною!”

  Аналітики американського Інституту вивчення війни припустили, що до ліквідації Татарського можуть бути причетні сили всередині РФ і це може бути “попередженням” Пригожину.

  Національний антитерористичний комітет Росії звинуватив українські спецслужби і прихильників Фонду боротьби з корупцією Олексія Навального в убивстві колаборанта і пропагандиста Максима Фоміна, який називав себе “воєнкором” Владленом Татарським. За підозрою ліквідації Z-рашиста російські силовики затримали мешканку Санкт-Петербурга Дар’ю Трепову.

ДОВІДКА: Національна республіканська армія – це ймовірна підпільна партизанська група росіян усередині Росії, яка працює над насильницьким поваленням уряду Путіна, яка може виявитись “консервою” російських спецслужб.

НАГАДУЄМО:

Затримали дівчину за перебування на місці вбивства роспропагандиста

Самознищився відомий рашистський Z-пропагандист і воєнкор Татарський (Фомін)