Самознищився відомий рашистський Z-пропагандист і воєнкор Татарський (Фомін)

  Відомий рашистський Z-пропагандист і воєнкор Максим Фомін (він же – Владлен Татарский) був підірваний сьогодні під час його “творчого вечора” в одному з кафе Санкт-Петербургу. Ще близко 20 прихильників рашиста Z-пропагандиста отримали поранення, четверо знаходяться у важкому стані.

  Це саме той Владлен Татарський (він же Максим Фомин), який закликав бити по цивільній інфраструктурі України, щоб загинуло якомога більше «хохложителей» на операційних столах.

Профіль ліквідованого рашиста в Чистилищі “Миротворець”

  Рашистські джерела вказують на кілька цікавих деталей.
  Вибух стався у кафе Євгенія Пригожина на Університетській набережній, де щотижня проводили зустрічі учасники його проекту “Кіберфронт”.
  За попередньою версією, на зустріч прийшла дівчина, яка подарувала Владлену Татарському статуентку. Він поставив статуетку поряд із собою і через деякий час відбувся вибух.
  Тим часом у Мережі публікують “фото дівчини”, яка вручила роспропагандисту “оскар” за найкращий творчий вечір серед “рашистських воєнкорів”.

Радник голови Офісу Президента України Михайло Подоляк з приводу “самоліквідації” рашистського Z-пропагандиста і воєнкора Максима Фоміна у своєму Twitter написав: “Павуки поїдають один одного в банці”.

НАГАДУЄМО:

Ветерани війни підтримали законопроєкт N9142