Затримали дівчину за перебування на місці вбивства роспропагандиста

  За підозрою в причетності до вибуху в кафе “Street Bar” в Санкт-Петербурзі співробітниками ск росії спільно з оперативними службами затримано Дар’ю Трєпову, повідомив Слідчий Комітет РФ. Дар’ю Трєпову дуже оперативно затримали на арендованій нею квартирі в Петербурзі.

  РосЗМІ навипередки публікують перше фото підозрюваної дівчини. Перші слова Дар’ї після затримання: “Мене підставили! Мене просто використали!” Її чоловік Дмитро Рилов теж заявив росЗМІ, що його дружину підставили.

  Аналітики Інституту вивчення війни вважають, що вбивство Владлена Татарського (Максима Фоміна) може свідчити про внутрішню боротьбу в Росії, вважають аналітики ISW.

  “Вбивство Фоміна у барі Пригожина, ймовірно, є частиною більш загальної тенденції до ескалації внутрішньоросійських конфліктів за участю Пригожина та “Вагнера”, – кажуть експерти інституту.

  На думку ISW, “вбивство Фоміна-Татарського, може бути попередженням самому Пригожину, який все більше ставить під питання головні пропагандистські тези Кремля про війну в Україні і натякає на свій інтерес до посади російського президента – або як конкурента Путіну, або як його наступника”.

  “Біографія та поведінка Фоміна дещо нагадує Пригожина – обидва стали яскравими ультрарашистськими персонами після того, як відсиділи у в’язниці”, – зазначили в ISW.

НАГАДУЄМО:

Самознищився відомий рашистський Z-пропагандист і воєнкор Татарський (Фомін)