Відбувся черговий етап практико-орієнтованого семінару “Суспільно-політична діяльність представників громадських організацій учасників АТО/ООС”.

  В рамках проєкту ” Патріоти до влади” за підтримки Управління соціальних питань Департаменту соціального захисту населення Харківської обласної державної адміністрації, 28 серпня 2021 року в приміщенні Харківського регіонального інституту державного управління НАДУ при Президентові України проведений черговий етап практико-орієнтованого семінару “Суспільно-політична діяльність представників громадських організацій учасників АТО/ООС”. Інформацію про проведення семінару розміщено на сторніці ГО “Спілка ветеранів АТО” у Facebook.

 

  З вітальним словом до учасників звернувся заступник голови ГО “Спілка ветеранів АТО” Юрій Корсунов. Він наголосив, що радий бачити всіх побратимів на черговому етапі навчання який вже декілька років проходить в рамках проєкту “Патріоти до влади”.

 

  Мета програми, озброїти учасників теоретичними знаннями та практичними навичками для активної співпраці з органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування в рамках діючого законодавства.

 

    Під час семінару головна увага була зосереджена на наступних питаннях:

1. Правила ділового спілкування і сучасний український правопис.

2. Місцеві вибори 2021 року та роль громадськості у забезпеченні прозорості та відритості виборчого процесу.

3. Організаційно правові аспекти взаємодії громадськості з органами публічної влади.

4. Права учасників АТО/ООС на землю в умовах децентралізації.