Ветерани з інвалідністю підкорили небо

На аеродромі у селищі Майському, що поблизу Дніпра, ветерани АТО/ООС, які пройшли війну та отримали інвалідність, бойові поранення та травми, виконали стрибки з парашутом. Більшість учасників — члени Дніпропетровської команди «Ігор нескорених» (Invictus Games).

 

Організаторами заходу стала Дніпропетровська облдержадміністрація та координатор команди «Ігор нескорених» у Кривому Розі депутат міськради Микола Колесник.

 

Зі слів організаторів, стрибки з парашутом — частина програми з фізичної та психологічної реабілітації воїнів через спорт.

Учасників привітав голова Дніпропетровської ОДА Олександр Бондаренко, який зазначив, що відтепер обласна влада опікуватиметься командою спортсменів.

Після інструктажу команда вишикувалась на майданчику. Захисники України вшанували пам’ять загиблих бойових побратимів.

 

Кульмінацією стали стрибки з парашутом. Загалом у небо піднялись три групи по п’ять парашутистів з інструкторами. Стрибали з висоти 4200 метрів з парашутом-«крилом».

 

Цього дня виконав черговий стрибок з парашутом і боєць батальйону «Кривбас», криворіжець Василь Стуженко. Мужній чоловік, який втратив руку й ногу в боях під Іловайськом, зазнав важких травм та переніс безліч операцій, пройшов відбір до міжнародного етапу «Ігор нескорених» і наступного року представлятиме Україну в Гаазі.

 

— Це мій четвертий стрибок, — поділився враженнями Василь Стуженко. — Щораз – як уперше. Відчуття вільного польоту неможливо передати словами. Я виконував усі настанови інструктора, тож усе відбулося якнайкраще.