У мережі з’явилися фото тренування українських зв’язківців з новою технікою

Третьокурсники Військового інституту телекомунікацій та інформатизації імені Героїв Крут продовжують вдосконалювати майстерність у польових умовах.

 

Основні задачі навчань – розгортання апаратних і станцій, встановлення та забезпечення видів зв’язку між опорними пунктами й підлеглими підрозділами, організація взаємодії в умовах змін бойової обстановки.

 

Курсанти мають змогу попрацювати з  радіо-, супутниковим, радіорелейним та тропосферним зв’язками, зокрема: апаратами виробництва Harris, радіозасобами транкінгового зв’язку Motorola, комплектами супутникового Tooway, цифровою радіорелейною станцією, радіостанцією КХ та УКХ діапазонів виробництва Aselsan.

 

«Курсанти під час практичних занять у полі вчаться ухвалювати рішення для виконання завдань щодо забезпечення військового зв’язку. Відзначаю високопрофесійну старанність особового складу та взаємовиручку» – розказав журналістам керівник зборів польового виходу підполковник Антон Ланко.

 

Читайте також:

Ексклюзив: про українську армію – просто і зрозуміло. Чи є в ЗСУ проблеми з боєприпасами та технікою, і чому їх не вирішують?