Ветерану, який назвав прокурора “півнем”, обрали запобіжний захід

Ветерану війни на Сході та представнику КП “Муніципальної варти” Сергію Бондарю обрали запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання. Відповідне повідомлення з’явилося на Фейсбук-сторінці “Муніципальної варти”.

 

За даними поліції, пише “24 канал” він вчиняв безлад під Солом’янським судом під час суду над головою “Мунварти” Ігорем Марі і погрожував співробітникові прокуратури. Проти муніципала відкрили кримінальне провадження за погрозу правоохоронцеві.

 

Прокурор, якого нібито образив під час судового процесу Сергій Бондар, за даними “Цензор. нет”, написав на нього заяву за “погрозу або насильство щодо працівника правоохоронного органу”. Річ у тому, що Сергій Бондар назвав прокурора Андрія Зайцева “півнем”.

 

Як повідомляє сторінка “Муніципальної варти”, “про судове засідання в найкращих традиціях повідомили перед самим початком”. За словами представника КП, ветерана Антона Колумбета, мова йде про 10 хвилин до початку засідання.

 

“Зрозуміло, що це така маленька і дрібна помста системи проти людини, яка дозволила собі щиро прокоментувати, що вона думає про цю систему… Забуваємо й ідемо по життю далі” – пояснив Антон Колумбет.

 

Нагадаємо: