Керівника “Муніципальної варти” Києва відпустили під заставу

Керівнику КП “Муніципальна варта Києва” ветерану АТО/ООС Ігорю Марі обрали запобіжний захід у вигляді застави з необхідністю з’являтися до суду за першою ж вимогою.

 

Відповідне рішення зачитав суддя у справі. Розмір застави ухваленної суддею, складає 160 тисяч гривень. При цьому, прокуратура просила 608 тисяч гривень застави.

 

Нагадаємо, що прокуратура закидає голові комунального підприємства, що нібито саме з його вини було придбало 600 пар взуття за завищеною ціною. Сторона захисту просить зауважити, що матеріали справи проти Ігоря Марі виглядають дивно. З тексту звинувачення вигодить, що Ігор Марі вступив у змову з самим собою, що, на думку сторони захисту, є проявом непрофесійного відношення слідчих до справи.

 

Читайте також:

 

Фронтовик з позивним «Маріо», який організував у столиці громадське формування «Муніципальна варта», балотується у депутати Київської міськради

 

 

Антон Колумбет, ветеран АТО/ООС і представник “Мунварти” разом з колегами прийшов підтримати керівника підприємства. Він говорить, що слідство було проведено щонайменше недбало. “Почнемо з того, що прокуратура навела експертизу не того взуття, яке фігурує у справі. Ми розбили всі ці технічні і суттєві помилки” – зазначає ветеран.

 

Антон Колумбет також розказав, що під час перерви представники “Муніципальної варти” спробували поспілкуватися із одним з прокурорів, який заявив, що їх на суд “зігнали”.

 

 

Антон Колумбет також додає, що людина, яка підписала договір про поставку взуття безпосередньо у справі виступає… свідком. “Ми здогадувалися, що якщо замовлення на нас є, то вони його виконають. Але у нас настрій бойовий, голову попелом посипати не будемо” – розказав чоловік.

 

Нагадаємо: