В Україні стартує десятиденний онлайн-марафон для ветеранів/ок та всіх, хто працює з військовими

Сьогодні, 1 квітня, в Україні розпочався десятиденний онлайн-марафон, під час якого активних ветеранів_ок, їхні родини, громадських діячів_ок та волонтерів_ок, які працюють з військовими, навчатимуть проєктному менеджменту, маркетингу та особистісному розвитку.

Організовує онлайн-тренінги громадська організація “СТАН”, що з травня минулого року реалізує у Львівській області проєкт “Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей”.

Через запровадження карантину довелось скасувати частину заходів, але організація вирішила перетворити цей виклик на можливість і поділитися досвідом та знаннями не тільки з львів’янами, а й із ветеран(к)ами та активіст(к)ами усієї країни.

Отже, із 1 і до 10 квітня СТАН проведе 10 онлайн-зустрічей (зумінарів*), пройшовши які, Ви зрозумієте:

-як управляти проєктом/організацією/підприємством навіть у кризовий час;

-як перетворювати виклики на можливості;

-де шукати гроші на соціальні і комерційні проєкти;

-як будувати бренд своєї організації/підприємства.

*Що таке зумінар?

Зумінар  — це формат освітніх подій, який взяв найкраще від офлайнових тренінгів та вебінарів. Головні принципи зумінару: безпечний простір, тепла атмосфера, практичне навчання, єднання людей. Онлайн-інструментами ми руйнуємо клітки і будуємо мережі.

Усі освітні події проходитимуть в програмі zoom. Якщо Ви хочете приєднатись до нас зі смартфону, треба встановити спеціальний безкоштовний додаток. Якщо ж заходите із комп’ютера, потрібен лише плагін. Він встановлюється автоматично. Детальніше про zoom тут: https://zoom.us/ru-ru/meetings.html.

Участь у зумінарах безкоштовна!Обрати тему та зареєструватись можна за посиланням: https://cutt.ly/ltTXra1.

За годину до початку події Вам на пошту, а також на вказаний Вами меседжер,  надішлють посилання на зумінар. Радимо за 10 хв. до старту перевірити зв’язок для комфортної роботи.

Зумінари відбуватимуться у межах проєкту “Підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та їхніх сімей”, який  впроваджує Міжнародна організація з міграції та реалізує у Львівській області Молодіжна організація “СТАН” за фінансової підтримки Європейського Союзу.