В кремлі заговорили про готовність негайно розпочати мирні переговори

  Не маючи сил для продовження ведення бойових дій москва вдається до перевіреного засобу – за допомогоу переговорів досягти тривалої перерви у війні. Для досягнення цієї мети по всім можливим каналам вже півроку йде масований вкид інформації, що “кремль готовий домвлятись, але на своїх умовах”.

  “26 травня в кремлі заявили, що президент росії володимир путін у телефонній розмові з президентом Бразилії висловив “відкритість російської сторони до діалогу на політико-дипломатичному напрямі, який досі блокується Києвом та його західними спонсорами”. Заява путіна не вказує на те, що росія зацікавлена в продовженні переговорів з Україною, а кремль не створив серйозних підстав для переговорів і не відмовився від своїх максималістських цілей змусити український уряд капітулювати”, – йдеться в аналізі ISW

  “кремль, ймовірно, посилює свою брехливу зацікавленість в переговорах напередодні запланованого українського контрнаступу, щоб перешкодити продовженню допомоги Заходу Україні”, – підсумували в ISW.


НАГАДУЄМО:

Європарламентарі збираються забрати в Угорщини право голосу в ЄС