Укроборонпром налагодив виробництво артилерійських 122-мм снарядів

  Державний концерн “Укроборонпром” за кордоном, на території однієї з країн НАТО, налагодив виробництво 122-мм артилерійських снарядів. Снаряд вказаного калібру використовується українською артилерією при роботі з причіпними гаубицями Д-30, максимальна дальність ураження яких сягає 15,4 км, та САУ 2С1 “Гвоздика”, максимальна дальність ураження – 15,2 км.

  “Це вже третій вид боєприпасу після мінометної 120-мм міни та танкового 125-мм снаряду, який виготовляється за українською технологією та із залученням українських вузькопрофільних фахівців на закордонних потужностях”, – йдеться в повідомленні, розміщеному на facebook.

  Замовленню Міноборони передували заводські випробування, на яких “Укроборонпром” підтвердив необхідні тактико-технічні характеристики снаряда: міцність корпусу при пострілі, стійкість спорядження, максимальна дальність стрільби, перевірка купчастості при стрільбі, повнота розриву снаряда. У відомстві зауважили, що характерним є те, що кількість осколків значно перевищує осколковість штатного “радянського” зразку.

НАГАДУЄМО:

Кабмін перетворив Укроборонпром з державного на акціонерне товариство