Незабаром в українських степах: М1Abrams проти т-54 та т-55

  США поставлять старіші версії М1Abrams до України в більш короткі терміни, вилучивши їх із запасів власних збройних сил. Про це повідомляє видання Associated Press з посиланням на власні джерела у Пентагоні.

  Міністерство оборони США ухвалило рішення відправити ЗСУ замість раніше обіцяних М1А2 більш стару модель M1A1 із власних запасів. Бо танки M1A1 підготують до відправки швидше. Бойові машини можуть бути доставлені до України вже за 8-10 місяців.

  Є думка, що це рішення дозволить полегшити навчання екіпажів користуванню та обслуговуванню танків M1A1 порівняно з М1А2 для українських військових.

  Як відповідь на підступні плани американців росіяни зняли із зберігання і відправили у бік України танки т-54 і т-55. Фото та відео ешелону, що перевозить військову техніку з російського Арсеньєва приморського краю, опинилися в розпорядженні Conflict Intelligence Team.

  Це перший зафіксований випадок розконсервації рашистами цього типу танків. Перші модифікації Т-54 з’явились ще в кінці 40-х років 20 століття, а Т-55 – у 1958 році. Їх ключовий недолік – відсутність далекомірів та балістичних обчислювачів, примітивні приціли, неповноцінна стабілізація зброї та сумнівна система управління вогнем.

  І хоч це і металобрухт, але він ще може стріляти.

  НАГАДУЄМО:

Раритетна військова техніка, яку може відправити на фронт росія