Український ветеранський фонд оприлюднив результати опитування

  Результати опитування, презентованого Українським ветеранським фондом, показали, що рівень безробіття серед українських ветеранів зріс до 30,95%. У 2023 році 28% ветеранів заявляли, що не мають роботи.

  Опитування «Актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання ветеранів в Україні» було проведено в період з 15 по 25 січня 2024 року, серед ветеранів  війни та чинних військових, щодо їхніх актуальних потреб та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання в Україні.

  Підсумки дослідження сьогодні були оприлюднені Українським ветеранським фондом. В опитуванні взяли участь 1043 респонденти. Результати опитування в цілому відображають актуальні настрої та певні тенденції серед цільової аудиторії.

  Зазначається, що ветерани намагаються інтегруватися в різні сфери зайнятості, серед яких переважають власна справа (8,31%), державна служба (7,45%), сфера послуг (5,44%), ІТ (4,3%), та громадський сектор (4,3%). Однак пошук роботи для ветеранів супроводжується низкою проблем, серед яких стереотипи з боку роботодавців та обмежені можливості для перекваліфікації.

  “Найбільшу перешкоду в майбутньому працевлаштуванні ветерани вбачають не в рівні заробітної плати. Їх турбують проблеми з фізичним здоров’ям (63,61%), нерозуміння з боку суспільства (63,32%) і психологічні труднощі (50,57%)”, – розповіла виконувачка обов’язків виконавчого директора Українського ветеранського фонду Руслана Величко-Трифонюк (на фото).

  При цьому 50,1% ветеранів прагнуть зайнятися власною справою, що свідчить про необхідність підтримки підприємницьких ініціатив.

НАГАДУЄМО: